Rreth nesh

Henan Tianfon New Energy Tech. Co, Ltd, është një anëtar i Tianfon Green Group Kuvendit, e cila të angazhuar kryesisht në sistemin diellor foto-voltës rritje dhe lidhet accessories.As një prodhues i njohur dhe integrues i sistemit photo-voltës & photo-termike në rritje në familje, ne kemi një ekipi profesional të menaxhimit me cilësi të lartë dhe efikasitet, duke u përqëndruar në marketing, R & D, projektimin, prodhimin, instalimin, menaxhimin inxhinieri për lloje të ndryshme të rritje system.At Aktualisht, totali i të punësuarve është rreth 100 dhe vjetore të ardhurat e shitjes është më shumë se 300 milionë RMB . Shkalla renditet lartë pesë në industrinë vendase.

Baza e prodhimit të vendosura në qytetin e Xinxiang, Henan province.With 26 linjat e prodhimit të ndryshme strukturës seksioni çeliku, kapaciteti vjetor mund të arrijë deri në 2000 MW. Në mënyrë që të ruhet një teknologji udhëheqëse në industrinë e, ne kishim në mënyrë aktive futur teknologji të përparuar të huaj, asimiluese, ri-inovative dhe bashkëpunojnë ngushtë me departamentin e dizajnit të investimeve të energjisë dhe ndërtimit kompanitë e mëdha, institutet e projektimit dhe R & D institucion.

Ne gjithmonë marrim idenë e bashkëpunimit besnik, të bashkohen duart tona dhe të fitojë një tomorrow.We shkëlqyer do të përpiqet Bast tonë për të furnizuar shërbimin më të mirë për kënaqësinë customers.Your është ndjekje tonë përfundimtar.


WhatsApp Online Chat !