за нас

Хенан Tianfon Нова енергија Техника. Копродукции, Ltd е член на групата Tianfon Собранието Грин, кои, главно, се ангажирани во сончевиот систем монтажа фото-галваничен и сродни accessories.As добро познат производител и интегратор на фото-галваничен и фото-термички систем за монтирање во домашни, имаме професионален менаџерски тим со висок квалитет и ефикасност, со фокус на маркетинг, R & D, проектирање, производство, инсталација, управување со инженеринг за различни видови на монтажа system.At моментов, од вкупно вработени е околу 100 и годишни приходи од продажба е повеќе од 300 милиони јени . Скалата е рангирана на првите пет во домашната индустрија.

Индустриските база се наоѓа во градот Xinxiang, Хенан province.With 26 линии на различни производство на челик секција структура, годишниот капацитет може да достигне до 2000 MW. Со цел да се одржуваат водечка технологија во индустријата, ние имавме активно воведување на странски напредна технологија, асимилирање повторно иновациите и тесно да соработува со дизајн оддел на голема сила инвестиции и градежни компании, дизајн институти и R & D институција.

Ние секогаш добиваат идеја верни соработка, се приклучат на рацете и да победи брилијантен tomorrow.We ќе се обидеме лико да обезбеди најдобра услуга на задоволство customers.Your е нашата крајна извршување.


WhatsApp Online Chat !